Vážení návštěvníci, velice Vám děkujeme za veliký zájem o vzorečky našich produktů a rádi bychom Vás informovali, že aktuálně zasíláme pouze vzorečky hypoalergenního krému.
Děkujeme za pochopení
Tým SAIN

Příběh SAIN

Příběh SAIN

SAIN, univerzita karlova, biocev, výzkum, inovace zrozená z tradic

Příběh značky SAIN® se začal psát v 80. letech minulého století, kdy vědec Ing. Evžen Kasafírek, CSc., z Výzkumného ústavu pro farmacii a biochemii v Praze, objevil bioaktivní peptid alaptide se zcela mimořádnými účinky na podporu přirozených procesů regenerace a hojení pokožky.


Praktické využití tohoto objevu však přišlo až téměř po třiceti letech, kdy molekulu alaptidu začala znovu zkoumat dvojice vědců prof. MUDr. Pavla Martáska, DrSc. z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a medicinálního chemika prof. RNDr. Vladimíra Krále, DSc., společně s českou společností GlobeTech Innovation. Spolupráce vyústila představením unikátní řady inovativních kosmeceutických přípravků pod značkou SAIN®. Produkty SAIN® otevírají novou éru úspěšné spolupráce českých vědců z Univerzity Karlovy s českými společnostmi.

 

SAIN® si zakládá na českém původu. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice ve spolupráci s místními firmami, Univerzitou Karlovou a biomedicínským centrem BIOCEV, s velkým důrazem na udržitelnost a ekologii.


Receptury produktů SAIN® staví na patentovaném způsobu použití bioaktivní molekuly alaptidu a jeho kombinací v kosmetických a farmaceutických přípravcích s prokázanými hojivými a regeneračními účinky pro vaši pleť.


Inovativní kosmeceutické přípravky SAIN® byly speciálně vyvinuty k redukci známek stárnutí, účinnému dlouhodobému vyplnění vrásek a omlazení pleti. Autoři technologie během testování také prokázali, že směs peptidových složek v kombinaci s L-argininem a dalšími aminokyselinami rovněž účinně redukuje pigmentové skvrny a mateřská znaménka a zabraňuje tvorbě jizev po kosmetických zákrocích.


Výsledkem péče pod značkou SAIN® je vláčnější a pevnější pleť, jejíž kvalita je výrazně posílena a díky kombinaci s hyaluronátem je dosaženo její optimální hydratace.

SAIN, síla vědy ve službách zdraví a krásy, peptide, molekula
 
Víčko SAIN vyrobeno z pravého dubu, s láskou k přírodě

Kořeny SAIN® sahají také hluboko do malebných královéhradeckých lesů. Odtud pochází dubové dřevo, ze kterého jsou rukou českého truhláře vyráběny dřevěné uzávěry dóziček SAIN®.


Dubové dřevo patří pro svou kvalitu, trvanlivost a krásu odedávna mezi nejžádanější. Podtrhuje luxusní péči, kterou krémy značky SAIN® poskytují vaší pleti. Starostlivě vybrané dřevo prochází pečlivým zpracováním v malé rodinné společnosti, kde se dostává do rukou talentovaného truhláře Romana Buršíčka. Ten se již více než dvacet let specializuje na designové truhlářství a moderní zakázkovou výrobu na míru potřebám svých zákazníků. Díky jeho zkušenostem, vášni a citu pro práci s jedinečným přírodním materiálem, jakým český dub je, vzniká další kapitola příběhu SAIN®.


Přáli bychom si, aby vás tyto hodnoty oslovily pokaždé, když dřevěný uzávěr SAIN® ucítíte ve svých rukou.

 

Příběh SAIN® se píše také na západě Čech. V Nové Roli u Karlových Varů sídlí společnost Thun 1794, největší český výrobce porcelánu. Více než dvě století se zde tradičním způsobem vyrábí porcelán té nejvyšší kvality. Při teplotě 1405 °C v továrně vznikají naše unikátní porcelánové dózičky.


Splňují veškeré nároky na bezpečnost a hygienu, zároveň však do každodenní péče o pleť přinášejí nový rozměr estetiky a tradice českého řemesla. Jedinečná porcelánová dózička s minimalistickým designem podtrhuje jedinečnost a krásu produktů SAIN®.

Porcelánové kelímky SAIN s patentovaným uzávěrem Thun 1784, vyrobeno v České republice
 
SAIN, příběh, emoce, spolupráce

Zde však příběh SAIN® rozhodně nekončí, právě naopak. Jeho další kapitoly se již píší a vy se už nyní můžete těšit na představení dalších inovativních produktů, které budou krok za krokem rozšiřovat portfolio značky SAIN®. Zároveň pro vás připravujeme nové a velice vzrušující spolupráce, díky kterým se naše jedinečné produkty stanou ještě výjimečnějšími. Staňte se i vy součástí úžasného příběhu SAIN® a objevujte naše produkty na vlastní kůži.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení